KONST / Litografier / Färglitografi 12101380
nr 1210 1380
Olle Berlin
(f. 1932), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 70/150. Motivet: 30x23 cm
Olle Berlin, svensk målare och grafiker född 1932.
Utrop:
300 kr
måndag 15 oktober 2018
kl 19:22:55